Головна Про нас

Про нас

Чому обирають саме нас?

Ми виконуємо роботи «під ключ»: від розробки початкової концепції майбутнього екстрим парку, проектування зони атракціонів та площадок для активного відпочинку, до виготовлення усіх елементів майданчиків й подальшого їх монтажу.

Наші мотузкові атракціони, канатні дороги, вірьовочні смуги перешкод чи скеледроми – не просто вкладання коштів в оформлення території. Це завжди – надихаючий та рентабельний проект, здатний зробити будь-який заклад чи парк популярним та унікальним.

Перші в Україні почали будувати мотузкові парки на штучних опорах
Побудували самий
високогірний мотузковий
парк в світі
Створюємо проекти міжнародного рівня, будуючи парки в Україні, і поза її межами.
Наші продукти гарантовано
01
Безпечні
Ми використовуємо безперервну страхувальну лінію та тільки перевірене спорядження. А перед запуском парку його міцність та якість перевіряється декілька разів.
02
Унікальні
Компанія Альпінпарк – не просто поєднання дизайнерів, інженерів, виробників та монтажників. Ми захоплюємось своєю справою та пишаємося нею, бо втілюємо в кожному проекті мрії як замовника, так і свої. Тож завжди шукаємо неповторні рішення для кожної локації.
03
Екологічні
Для будівництва використовуємо екологічно чисті матеріали та комплектуючі. Натуральні матеріали не тільки зберігають навколишнє середовище, а й залишаються приємними на дотик як у прохолодну погоду, так і у літню спеку.
04
Захоплюючі
Будь-який з наших майданчиків на 100% відволіче від телевізорів, гаджетів та новин і дітей, і дорослих.
01
Формування технічного завдання
Ми вивчаємо рельєф (або локацію) на місцевості, визначаємося із обсягами проекту, кількістю та набором активностей та атракціонів, попередніми побажаннями та можливостями Замовника.
02
Проектування мотузкового парку (зони активного відпочинку)
Спочатку – вибір ідеї, концепції. Після її затвердження Замовником, ми відтворюємо майбутній парк у 3D-форматі. Це допоможе уявити не тільки майбутній вигляд проекту, а й те, як він впишеться в наявне навколишнє середовище, доповнить ландшафт тощо. Після затвердження такої візуалізації, починається етап деталізації проекту відповідно до технічних можливостей виробництва та прорахунок загального бюджету.
03
Створення документації по проекту включають в себе
Специфікацію по матеріалах, особливості кріплень, страхувальних вузлів та платформ, оформлення інженерних розрахунків, а також висновки геодезистів, геологів та ін. спеціалістів.
04
Виготовлення обладнання
Відбувається відповідно до затвердженої документації по проекту.
05
Доставка замовлення
Вартість цього етапу залежить від об’ємів парку, регіону його розташування та певних зовнішніх факторів.
06
Монтаж та встановлення
У нас є відповідні власні команди спеціалістів та майстрів, які займаються встановленням та облаштуванням обладнання на місці, налагодженням його функціоналу та систем безпеки.
07
Тестування та перевірка обладнання
Останній етап перед запуском проекту в життя. Одразу зазначимо, що всі майданчики компанії Альпінпарк відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки, що підтверджують відповідні сертифікати.
08
Навчання персоналу
Важливий елемент для подальшої роботи будь-якого парку розваг. Ми навчатимемо співробітників Замовника техніці безпеки, роботі зі спорядженням, правилам страховки та поведінці у нестандартних ситуаціях. Крім того, обов’язково будуть вивчатися особливості перевірки основних вузлів парку з метою безпеки та проведення дрібного поточного ремонту елементів парку.
Альпінпарк
за 15 років нами було створено більше 50
розважальних просторів