+38 067 200 99 95

Башні / Вежі пригод

Споруда, що поєднує оглядовий майданчик з розважальними елементами, здатна забезпечити відмінний відпочинок і веселощі для всієї родини. Вона може стати прекрасною альтернативою традиційним паркам атракціонів та майданчикам для гри.
Башні / Вежі пригод

Серед розважальних елементів, які можна встановити на такій споруді, є:

01
Ділянка для скелелазіння по стінах
02
Гойдалки-велетні
03
Зіплайни
04
Атракціони-стрибуни з відчуттям вільного падіння Quick Jump
Ці елементи створюють додатковий інтерес для відвідувачів та дозволяють отримати нові враження.
Окрім розваг та атракціонів, така споруда також може використовуватися для тренування навичок скелелазіння. Ділянки для скелелазіння, що встановлюються на споруді, можуть мати різний рівень складності, що дозволяє тренуватися як початківцям, так і досвідченим лазникам.

Компанія Альпінпарк готова встановити будь-які споруди пригод з різними розважальними елементами, які відповідатимуть ваших потребам та побажанням. Завдяки різноманіттю споруд та елементів можна з легкістю знайти той варіант, який підійде саме вам.

Переваги наших башт пригод:

Башні / Вежі пригод
  • Башти пригод – це унікальна споруда, яка поєднує в собі можливість насолоджуватись красою навколишнього ландшафту та різноманітні атракціони для розваг та відпочинку.

  • Встановлення башт пригод забезпечує нові можливості для активного відпочинку, наприклад, скелелазання, стрибків на батуті, зіплайнів та інших захоплюючих атракціонів.

  • Башти пригод можуть бути встановлені в будь-якому місці з гарним ландшафтом, що дозволяє насолоджуватись природою та одночасно отримувати задоволення від розваг

  • Башти пригод можуть бути використані для проведення різних заходів та святкувань, таких як дні народження, корпоративні заходи, весілля та інші, що робить їх універсальними та цікавими для різних груп людей.

  • Ми займаємось встановленням башт пригод, які будуть відповідати будь-яким потребам клієнтів, відповідно до їх бюджету та бажанням.

дивитись всі послуги
Telegram
Для оперативного спілкування: прикинемо бюджет та терміни, розповімо про процес, покажемо схожі кейси
office@alpinpark.com.ua
Пошта для відповідей на всі питання
+38 067 200 99 95
Номер для консультацій
Заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом