Головна Наші послуги Башні / Вежі пригод

Башні / Вежі пригод

Споруда, що поєднує оглядовий майданчик з розважальними елементами, здатна забезпечити відмінний відпочинок і веселощі для всієї родини. Вона може стати прекрасною альтернативою традиційним паркам атракціонів та майданчикам для гри.

Серед розважальних елементів, які можна встановити на такій споруді, є:

  • ділянка для скелелазіння по стінах
  • гойдалки-велетні
  • зіплайни
  • атракціони-стрибуни з відчуттям вільного падіння Quick Jump

та інші цікаві та захоплюючі атракціони.

Ці елементи створюють додатковий інтерес для відвідувачів та дозволяють отримати нові враження.

Окрім розваг та атракціонів, така споруда також може використовуватися для тренування навичок скелелазіння. Ділянки для скелелазіння, що встановлюються на споруді, можуть мати різний рівень складності, що дозволяє тренуватися як початківцям, так і досвідченим лазникам.

Компанія Альпінпарк готова встановити будь-які споруди пригод з різними розважальними елементами, які відповідатимуть ваших потребам та побажанням. Завдяки різноманіттю споруд та елементів можна з легкістю знайти той варіант, який підійде саме вам.

отримати консультацію
Переваги наших вашт пригод:
01
Башти пригод - це унікальна споруда, яка поєднує в собі можливість насолоджуватись красою навколишнього ландшафту та різноманітні атракціони для розваг та відпочинку.
02
Встановлення башт пригод забезпечує нові можливості для активного відпочинку, наприклад, скелелазання, стрибків на батуті, зіплайнів та інших захоплюючих атракціонів.
03
Башти пригод можуть бути встановлені в будь-якому місці з гарним ландшафтом, що дозволяє насолоджуватись природою та одночасно отримувати задоволення від розваг
04
Башти пригод можуть бути використані для проведення різних заходів та святкувань, таких як дні народження, корпоративні заходи, весілля та інші, що робить їх універсальними та цікавими для різних груп людей.
05
Ми займаємось встановленням башт пригод, які будуть відповідати будь-яким потребам клієнтів, відповідно до їх бюджету та бажанням.
Інщі послуги
Cіточні парки
Цей парк являє собою кругову трасу з сітки, натягнуту між деревами на висоті 2-14 м.
детальніше
Мотузкові парки
Це любов, повірте! Мотузкові парки (або тайпарки ) – це наче окреме життя із відчуттям звершень, власних досягнень та перемоги над собою
детальніше
Тролеї
Тролей (zipline, який іноді називають тарзанкою) – це ефектний «шлях в повітрі» для поціновувачів відчуття польоту. По суті, це - переправа на високій швидкості за допомогою спеціального альпіністського спорядження по натягнутому під кутом тросу.
детальніше
Скеледроми
Популярна останнім часом розважальна територія із встановленою штучною спорудою
детальніше
Будинки на деревах
Мрія з дитинства чи не кожного дорослого, яку ми тепер можемо втілити в життя, - будиночок на дереві.
детальніше
Дитячі майданчики
Фантазійний простір, що має затягувати в гру, привертати увагу, й при цьому бути безпечним та доступним.
детальніше
Підвісні мости
Зазвичай, підвісні мости - ефектна частина мотузкового чи розважального парку.
детальніше
Ніндзя парки
Це популярний формат організації відпочинку на основі смуг перешкод з різними рівнями складності на невеликій висоті.
детальніше
Ігрові простори
Ігрові простори для приміщень та ТРЦ
детальніше
Pamptrack
Pamptrack це спеціально розроблена траса для велосипедів, скейтів, самокатів, роликів яка складається з безперервних пагорбів та уклонів.
детальніше