Головна Наші послуги Дитячі майданчики

Дитячі майданчики

Фантазійний простір, що має затягувати в гру, привертати увагу, й при цьому бути безпечним та доступним. Купити дитячий майданчик від виробника – справа досить проста, якщо ви знаєте, яким саме має бути майбутній дитячий комплекс.

Що слід врахувати, якщо плануєте встановити дитячий майданчик:

– Наявність концепції для дитячого майданчика – загальної ідеї, яка поєднуватиме атракціони та зони. Можна обійтись і без неї (просто поставити дитячу площадку), але тематика все ж робить майданчик привабливішим для відвідувачів.

– Об’єм майбутнього проекту: площа, пропускна здатність, віковий розподіл зон майданчику.

– Кількість спортивних та розважальних снарядів на площадці, та їх тип: лазанки, канатні та розважальні лабіринти, драбини для дітей, батути, гірки, гойдалки та каруселі, пісочниці, інші елементи.

– Необхідність покриття для підлоги дитячого майданчику

– Системи безпеки для дитячої зони активних розваг.

Якщо готової задачі (опису по вказаним вище пунктам) у вас немає, ми із радістю допоможемо з усім розібратись.

Якщо ж є, можете просто замовити у нас дитячий майданчик відповідно до опису й отримати зону дитячих розваг «під ключ» із усіма необхідними документами.

Компанія «Альпінпарк» проектує і створює дитячі майданчики з дерева. Нова тенденція в світі дитячі майданчики natural play. Ми використовуемо дерево твердих пород обробленне імпегнантами і олією. Ніякої фарби!

отримати консультацію
Чому варто замовити у нас дитячий майданчик
01
Компанія «Альпінпарк» проектує і створює дитячі майданчики з дерева, використовуючи тверді породи дерева, оброблені імпрегнантами і олією, що забезпечує безпечність та довговічність конструкції.
02
Ми пропонуємо дитячі майданчики, що відповідають усім необхідним вимогам безпеки, забезпечуючи системи безпеки для дитячої зони активних розваг.
03
Компанія має багаторічний досвід розробки та будівництва дитячих майданчиків, що гарантує якість та професіоналізм наших послуг.
04
Ми можемо допомогти у вирішенні всіх технічних питань щодо створення дитячого майданчика від концепції до здійснення проекту "під ключ".
05
Ми відповідаємо на всі запити та побажання наших клієнтів, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного проекту та гнучкі умови співпраці.
Інщі послуги
Cіточні парки
Цей парк являє собою кругову трасу з сітки, натягнуту між деревами на висоті 2-14 м.
детальніше
Мотузкові парки
Це любов, повірте! Мотузкові парки (або тайпарки ) – це наче окреме життя із відчуттям звершень, власних досягнень та перемоги над собою
детальніше
Тролеї
Тролей (zipline, який іноді називають тарзанкою) – це ефектний «шлях в повітрі» для поціновувачів відчуття польоту. По суті, це - переправа на високій швидкості за допомогою спеціального альпіністського спорядження по натягнутому під кутом тросу.
детальніше
Башні / Вежі пригод
Споруда, що поєднує можливість оглядання околиць із розвагами та відпочинком.
детальніше
Скеледроми
Популярна останнім часом розважальна територія із встановленою штучною спорудою
детальніше
Будинки на деревах
Мрія з дитинства чи не кожного дорослого, яку ми тепер можемо втілити в життя, - будиночок на дереві.
детальніше
Підвісні мости
Зазвичай, підвісні мости - ефектна частина мотузкового чи розважального парку.
детальніше
Ніндзя парки
Це популярний формат організації відпочинку на основі смуг перешкод з різними рівнями складності на невеликій висоті.
детальніше
Ігрові простори
Ігрові простори для приміщень та ТРЦ
детальніше
Pamptrack
Pamptrack це спеціально розроблена траса для велосипедів, скейтів, самокатів, роликів яка складається з безперервних пагорбів та уклонів.
детальніше