+38 067 200 99 95

Мотузкові парки

Компанія «Альпінпарк» є розробником та виробником мотузкових парків в Україні. Власне виробництво дозволяє створювати унікальні мотузкові парки як за своїми унікальними концепціями, так і відповідно до ідей замовника. При цьому усі мотузкові парки виготовляються із додержання стандартів якості та безпеки Європейскої ассоціації мотузкових парків, що підтверджується відповідними сертифікатами. Тому ми із впевненістю пропонуємо свої проекти мотузкових парків вітчизняному та Європейському ринкам.
Мотузкові парки

Це любов, повірте!

Мотузкові парки
Мотузкові парки
  • Мотузкові парки (або тайпарки ) обладнані спеціальними страхувальними системами, що забезпечують безпеку відвідувачів під час їхньої пригоди. Ці системи складаються з ременів, карабінів та блоків, які забезпечують затримання людини у разі падіння.

     

  • Кожен відвідувач мотузкового парку отримує спеціальне навчання від професійних інструкторів, які пояснюють правила та техніку безпеки. Інструктори також надають допомогу та підтримку в разі потреби, щоб допомогти відвідувачам пройти маршрути без проблем.

  • Мотузковий парк – це чудова альтернатива традиційним видам спорту та відпочинку, яка привертає увагу не тільки дітей, але й дорослих. Тут кожен може відчути виклик та напруження, побороти свої страхи та досягнути своїх цілей.

     

  • Насамперед, мотузковий парк допомагає зміцнити фізичне здоров’я та розвинути координацію рухів, а також сприяє підвищенню самодисципліни та самоконтролю. Але, окрім цього, він також допомагає зміцнити психічне здоров’я, збільшуючи впевненість у собі та самооцінку.

  • Таким чином, мотузковий парк – це не тільки просто спортивний комплекс, але й джерело незабутніх вражень та емоцій, де кожен може відчути себе справжнім героєм. Це – місце, де розслабитися та відпочити, втілюючи свої мрії в життя.

Мотузкові парки можна умовно розподілити по типу:

01
Дитячі мотузкові (канатні) парки.
Як правило, мають обмеження по висоті та складності, й розраховані на відвідувачів до 13 років.
02
Мотузкові (канатні) парки (тайпарки) на деревах
03
Мотузкові (канатні) парки (тайпарки) із штучними опорами
04
Мотузкові (канатні) зони в приміщеннях.
Вони мають додаткову перевагу: не залежать від погоди і можуть працювати у будь-який сезон.
05
Мобільні мотузкові парки.
Як правило, значно менші за розміром і мають розкладну систему опор. Але вони популярні на виїзних святах, корпоративних подіях, днях народження та ін.
дивитись всі послуги
Telegram
Для оперативного спілкування: прикинемо бюджет та терміни, розповімо про процес, покажемо схожі кейси
office@alpinpark.com.ua
Пошта для відповідей на всі питання
+38 067 200 99 95
Номер для консультацій
Заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом