+38 067 200 99 95

Тролеї

Тролей (zipline), який іноді називають "тарзанкою" або "шляхом в повітрі", став популярним видом розваг для тих, хто любить відчувати швидкість і адреналін. Це захоплююча переправа на високій швидкості за допомогою спеціального альпіністського спорядження по натягнутому під кутом тросу.
Тролеї

Технічні аспекти тролейного спуску

Тролей може мати одну або кілька ліній, різні кути нахилу і швидкості, від повільного ковзання до екстремального польоту.
Конструкція тролея складається з двох станцій: стартової та фінішної, які з'єднуються між собою тросами діаметром від 12 до 36 мм. В залежності від місця розташування, станції можуть бути розміщені як на землі, так і на спеціальних вежах.

Безпека та комфорт у тролейному спуску

Тролеї
Тролеї
  • Найбільш важливим елементом будь-якого швидкісного тросового спуску є безпека. Наша команда спеціалістів приділяє максимальну увагу безпеці під час будівництва тролеїв. Для забезпечення безпеки та комфорту гостей ми використовуємо найсучасніше гальмівне приладдя з магнітною системою Zipstop, яке дозволяє обмежити швидкість пересування людини на зіп-лайні відповідно до 40, 60 або 80 км/год.

  • Гальмівне приладдя забезпечує м’яке та безпечне зупинення на кілька метрів до фінішної площадки, незалежно від ваги людини та її швидкості спуску.

     

  • Якщо ви плануєте замовити будівництво тролею, наша команда спеціалістів готова створити для вас безпечний та якісний тролей на замовлення, з урахуванням ваших потреб, географічних та бюджетних особливостей проекту.

5 причин, чому варто звернути увагу на zipline

01
Екстремальні відчуття:
Тролей (zipline) - це неймовірний спосіб відчути адреналін та зробити життя яскравішим і запам'ятати незабутні враження.
02
Відкриття для себе нові місця:
Тролей може бути розрахований на декілька ліній та проходити над річками, лісами та іншими красивими місцями, дозволяючи відкривати для себе нові куточки природи.
03
Фізична активність:
Перебування на природі та активний відпочинок позитивно впливають на здоров'я та допомагають зняти стрес.
04
Безпека:
Тролей - це атракціон, побудований з дотриманням всіх стандартів безпеки, що гарантує відсутність будь-яких ризиків для життя та здоров'я.
05
Незабутні враження для всієї родини:
Тролей - це чудова можливість для активного та цікавого відпочинку разом з друзями та родиною, що залишиться в пам'яті надовго.
дивитись всі послуги
Telegram
Для оперативного спілкування: прикинемо бюджет та терміни, розповімо про процес, покажемо схожі кейси
office@alpinpark.com.ua
Пошта для відповідей на всі питання
+38 067 200 99 95
Номер для консультацій
Заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом