Тролеї

Тролей (zipline), який іноді називають “тарзанкою” або “шляхом в повітрі”, став популярним видом розваг для тих, хто любить відчувати швидкість і адреналін. Це захоплююча переправа на високій швидкості за допомогою спеціального альпіністського спорядження по натягнутому під кутом тросу.

Тролей може мати одну або кілька ліній, різні кути нахилу і швидкості, від повільного ковзання до екстремального польоту.

Конструкція тролея складається з двох станцій: стартової та фінішної, які з’єднуються між собою тросами діаметром від 12 до 36 мм. В залежності від місця розташування, станції можуть бути розміщені як на землі, так і на спеціальних вежах.

Однак, найбільш важливим елементом будь-якого швидкісного тросового спуску є безпека. Наша команда спеціалістів приділяє максимальну увагу безпеці під час будівництва тролеїв. Для забезпечення безпеки та комфорту гостей ми використовуємо найсучасніше гальмівне приладдя з магнітною системою Zipstop, яке дозволяє обмежити швидкість пересування людини на зіп-лайні відповідно до 40, 60 або 80 км/год.

Це гальмівне приладдя забезпечує м’яке та безпечне зупинення на кілька метрів до фінішної площадки, незалежно від ваги людини та її швидкості спуску.

Якщо ви плануєте замовити будівництво тролею, наша команда спеціалістів готова створити для вас безпечний та якісний тролей на замовлення, з урахуванням ваших потреб, географічних та бюджетних особливостей проекту.

отримати консультацію
5 причин, чому варто звернути увагу на zipline
01
Екстремальні відчуття: Тролей (zipline) - це неймовірний спосіб відчути адреналін та зробити життя яскравішим і запам'ятати незабутні враження.
02
Відкриття для себе нові місця: Тролей може бути розрахований на декілька ліній та проходити над річками, лісами та іншими красивими місцями, дозволяючи відкривати для себе нові куточки природи.
03
Фізична активність: Перебування на природі та активний відпочинок позитивно впливають на здоров'я та допомагають зняти стрес.
04
Безпека: Тролей - це атракціон, побудований з дотриманням всіх стандартів безпеки, що гарантує відсутність будь-яких ризиків для життя та здоров'я.
05
Незабутні враження для всієї родини: Тролей - це чудова можливість для активного та цікавого відпочинку разом з друзями та родиною, що залишиться в пам'яті надовго.
Інщі послуги
Cіточні парки
Цей парк являє собою кругову трасу з сітки, натягнуту між деревами на висоті 2-14 м.
детальніше
Мотузкові парки
Це любов, повірте! Мотузкові парки (або тайпарки ) – це наче окреме життя із відчуттям звершень, власних досягнень та перемоги над собою
детальніше
Башні / Вежі пригод
Споруда, що поєднує можливість оглядання околиць із розвагами та відпочинком.
детальніше
Скеледроми
Популярна останнім часом розважальна територія із встановленою штучною спорудою
детальніше
Будинки на деревах
Мрія з дитинства чи не кожного дорослого, яку ми тепер можемо втілити в життя, - будиночок на дереві.
детальніше
Дитячі майданчики
Фантазійний простір, що має затягувати в гру, привертати увагу, й при цьому бути безпечним та доступним.
детальніше
Підвісні мости
Зазвичай, підвісні мости - ефектна частина мотузкового чи розважального парку.
детальніше
Ніндзя парки
Це популярний формат організації відпочинку на основі смуг перешкод з різними рівнями складності на невеликій висоті.
детальніше
Ігрові простори
Ігрові простори для приміщень та ТРЦ
детальніше
Pamptrack
Pamptrack це спеціально розроблена траса для велосипедів, скейтів, самокатів, роликів яка складається з безперервних пагорбів та уклонів.
детальніше